Shqipëri, 3 viktima dhe 156 raste të reja me COVID-19


Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë infektuar 156 persona me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë rastet më të larta të infektimeve vijojnë të jenë në Tiranë. Ndërkohë nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen edhe 3 pacientë të tjerë.

LEXO EDHE:

Back to top button