Si po rrjedh procesi i votimit në komunë e Çairit, informon Avni Tahiri

Si po rrjedh procesi i votimit në komunë e Çairit, informan Avni Tahiri

Gazetari jonë Avni Tahiri, ndodhet në një vendvotim të komunës së Çairit nga ku do të na informoj për rrjedhën e votimit në këtë komunë si dhe për atë se çfarë presin qytetarët nga këto zgjedhje. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button