Spanja në avantazh ndaj Shqipërisë, shënon Ferran Torres

Spanja në avantazh ndaj Shqipërisë, shënon Ferran Torres

Spanja ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Shqipërisë.

Ishte Ferran Torres i cili realizoi në minutën e 12-të të ndeshjes.

Ky rezultat do ta eliminonte Shqipërinë nga Euro 2024, pasi që vetëm fitorja na kualifikon direkt dhe barazimi mund të na mbajë me shpresa.

LEXO EDHE:

Back to top button