Të rinjtë ne Gjakovë protestojnë kundër mbylljes së shisha bareve

Të rinjtë ne Gjakovë protestojnë kundër mbylljes së shisha bareve

Një grup i të rinjve kanë mbajtur sot një protestë në qytetin e Gjakovës, ku kanë protestuar kundër mbylljes së shisha bareve në këtë komunë.

Pjesëmarrja në këtë protestë duket se ishte e kënaqshme dhe ishte krejtësisht paqësore, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Krejt dhe pa drejt”, “Leni rininë të punojnë” ishin mbishkrimet e disa prej pankartave që protestuesit mbanin gjatë protestës.

LEXO EDHE:

Back to top button