Thuhet se Irina dhe Kanye kanë filluar një lidhje, çfarë mendon për këtë Bradley Cooper?

Kur vjen puna tek Irina Shayk dhe lidhja e saj me Kanye West, Bradley Cooper nuk ka asgjë për të thënë veçse t’i uroj dyshes shumë lumturi.

- Advertisements -

“Bradley është shumë mbështetës për këdo që Irina do të zgjedhë për të një lidhje, ai do vetëm që ajo të jetë e lumtur”, është shprehur një burim për “Us Weekly”, pas lajmeve se modelja po jeton një romancë me reperin prej pak muajsh.

Në vitin 2015-të Irina Shayk nisi një lidhje me Bradley Cooper dhe 2 vite më vonë u bënë prindër të një vajze. Mirëpo në 2019-tën ata ndanë përfundimisht rrugët me njëri-tjetrin, por pa asnjë lloj armiqësie, ndaj të gjithëve ju intereson të dinë se ç’mendon Bradley për marrëdhënien e re të Irina-s.

“Bradley dhe Irina nuk kanë thjesht marrëdhënie të mirë duke qenë se të dy bashkëprindërojnë me njëri-tjetrin. Ata kanë dhe një miqësi të ngushtë dhe ndajnë gjërat personale me njëri-tjetrin”, ka shtuar burimi.

Nga ana tjetër, Irina dhe Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende lidhjen e tyre, por fotot e kapura nga paparaci kanë zbuluar gjithçka. Ditën e djeshme dyshja u kapën mat nga fotografët dhe për t’ju shpëtuar fotove e zbulimit të identitetit ata kanë mbuluar fytyrën e tyre me bluza. Këto foto kanë bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë e kanë cilësuar si arratisjen më qesharake nga paparaci.

Njohja e Irina-s me Kanye-n daton që në vitin 2010, kur ajo u shfaq në videoklipin e këngës së tij, “Poëer”. Në klip, Irina Shayk, i gjunjëzohet reperit. Modelja ka qenë gjithashtu pjesë e pasarelës për koleksionin e modës vjeshtë/dimër të Kanye-s, në Paris, gjatë vitit 2012.

LEXO EDHE:

Back to top button