Toka përpin makinën e parkuar (video)

Një makinë ka përfunduar e zhytur në një gropë me ujë edhe pse ishte e parkuar. Video është shpërndarë në rrjetet sociale dhe menjëherë është bërë virale. Ngjarja ka ndodhur në Mumbai të Indisë. Makina ishte e parkuar kur në një moment asfalti zhytet dhe krijohet një gropë ku makina përfundon në të.

- Advertisements -

Sipas Daily Mail, parkimi ishte ndërtuar mbi një pus i cili furnizonte me ujë banorët e zonës./A2CNN

LEXO EDHE:

Back to top button