Totenhami afër për të blerë përfundimisht Bejllin

Skuadra e Totenhamit mund ta sisgurojë Geret Bejllin, pasi e ka huazuar nga Real Madridi. Sipas zërave të fundit të merkatos, “Spurs” duket se e kanë arritur marrëveshjen me “Los Blancos” për blerjen përfundimtare të sulmuesit.

- Advertisment -

Sipas “Mundo Deportivo” dhe “Diario Gol”, dy klubet kanë rënë dakord për 15 milionë euro. Në këtë mënyrë madrilenët do të liroheshin nga rroga e lartë e uellsianit dhe angleëzët do të siguronin një tjetër lojtar të madh për sulmin.

LEXO EDHE:

Back to top button