Uashington/ ‘U izolua’ pas alarmit nga një pako e dyshimtë, rihapet selia e republikanëve

Uashington/ ‘U izolua’ pas alarmit nga një pako e dyshimtë, rihapet selia e republikanëve

Selia e Republikanëve në Uashington DC e cila u izolua këtë të mërkurë, pasi u raportua për një pako të dyshimtë, tashmë i është rikthyer normalitetit.

Pakoja e dyshimtë u sekuestrua tha Policia e Kapitolit për NBC News, përmbante dy shishe gjaku, një Bibël koreane dhe akull.

Nuk pati raportime për të lënduar, ndërsa theksohet se hetimet vijojnë lidhur me këtë ngjarje.

LEXO EDHE:

Back to top button