Urime nga presidenti Pendarovski me rastin e 24 majit, ditës së Shën Kirili dhe Metodi

Urime nga presidenti Pendarovski me rastin e 24 majit, ditës së Shën Kirili dhe Metodi

Presidenti Stevo Pendarovski dërgoi një mesazh urimi me rastin e shënimit të 24 majit, Ditës së shenjtorëve Kiril dhe Metodi.

LEXO EDHE:

Back to top button