Vdes një ndër berberët më të njohur në Shkup

Vdes një ndër berberët më të njohur në Shkup

Sot në Shkup, në moshën 38 vjeçare ka ndërruar jetë njëri nga berberët më të njohur të Shkupit, Xhevair Jakupi-Xheki, pronar i studios “Xheki Young” në Q.T. Zebra.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët, ndërsa të shumta janë reagimet në rrjete sociale, ku shkupjanët kujtojnë me mall dhe nderojnë jetën dhe veprën e Xhekit.

LEXO EDHE:

Back to top button