Vidal: Gjithmon numri 22 del nga fusha!

Skuadra e Interit u mposht nga Juventus me rezultatin 1-2 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë.  Trajneri Antonio Konte nuk do të ketë të gatshëm Arturo Vidal, i cili u ndëshkua me karton të verdhë dhe ky i fundit nuk e priti aspak mirë vendimin e Kontes për ta zëvendësuar në minutën e 73.

- Advertisment -

“Gjithmonë numri 22, del gjithnjë nga fusha 22”, ishin fjalët e Vidal.

Mbetet për t’u parë si do ta menaxhojë Konte këtë situatë pasi ai njihet se është nga ata trajnerë që nuk pranon shumë kundërshtime.

LEXO EDHE:

Back to top button