(VIDEO) Aksident i rëndë në fshatin Batincë

(VIDEO) Aksident i rëndë në fshatin Batincë

Sot rreth orës 19 në udhëkryqin që lidh fshatërat Batincë dhe Draçevë ka ndodhur një aksident trafiku.

Një makinë Opel është aksidentuar me një makinë tjetër e tipit Fiat.

Deri më tani nuk dihet për të lënduar apo viktima./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button