VIDEO/ Botërori i Portugalisë nis me të qeshura, Ronaldo vizaton Pepe-n…

Të hënën mbrëma, Portugalia publikoi një video qesharake që iu vendosi lojtarëve detyrën të çiftoheshin dhe më pas të vizatonin njëri-tjetrin. Natyrisht, me gjithë respektin e duhur për lojtarët e Portugalisë, ata vështirë se janë “alter ego” e Pablo Pikaso-s, kështu që është e drejtë të thuhet se vizatimet nuk ishin tamam lajkatare.

I gjori Zhoao Feliks u shkatërrua nga mjeshtëria e Ruben Dias, ndërsa Diogo Dalot me siguri nuk do ta ndalojë shpejt interpretimin e pamjes së tij nga shokët e skuadrës. Megjithatë, momenti më argëtues i të gjithë videos ishte kur Ronaldo shpërtheu në të qeshura të pakontrolluara kur i tregoi Pepes se si e kishte vizatuar.

 

Duke prodhuar një skicë që në thelb dukej sikur Pepe ishte nxjerrë direkt nga një film horror, Ronaldo thjesht nuk mund ta mbante të qeshurën ndërsa vazhdonte të hidhte vështrimin mes ish-mikut te Real Madridi dhe vizatimit gazmor të tij.

Nuk është çudi që videoja është bërë virale, kështu që sigurohuni që të shikoni Ronaldon se si e shihni rrallë ndonjëherë, duke admiruar përshkrimin e tij të tmerrshëm sensacional të Pepe-s.

LEXO EDHE:

Back to top button