VIDEO/ Bremer në selinë e Juves, për testimet mjekësore

Gleison Bremer mbërriti në “JMedical” pikërisht në këto momente. Mbrojtësi brazilian mbërriti në Torino në mesnatë dhe në këto momente ka arritur në institucionin e klubit të Juventus për të kryer vizitat mjekësore.

Pas përfundimit të tyre do të firmoset kontrata e tij me Juventus. Rreth 100 tifozë e kanë pritur jashtë të lumtur mbrojtësin më të mirë të sezonit të kaluar.

LEXO EDHE:

Back to top button