VIDEO / Komentatori arab përshëndet Spanjën: “Bella ciao”

Kombëtarja e Marokut ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Botës pasi eliminoi Spanjën. Ndeshja e rregullt dhe koha shtesë përfundoi pa gola derisa  pas penalltive, afrikanët fituan me rezultat 3-0.

Komentatori arab e ka zbukuruar edhe më shumë fitoren e Marokut me komentin e tij duke i përshëndetur spanjollët edhe ën gjuhën e tyre me frazën “Bella ciao”.

LEXO EDHE:

Back to top button