VIDEO/ Lojtari në spital nga një goditje me fishekzjarrë, anulohet ndeshja

Kur luhet sfida Olimpiakos-Panatinaikos, gjithmonë do të ketë incidente dhe tensione të larta, dhe kështu ndodhi mbrëmjen e së dielës.

Sfida në kampionatin grek u ndërpre në minutën e 50’ pasi tifozët vendas goditën me fishekzarrë mbrojtësin e ekipit kundërshtar, i cili ishte duke kryer nxehmjen.

Ky fishekzjarr solli dëmtim serioz për lojtarin spanjoll, i cili është nxjerrë me barelë nga fusha. Kjo ngjarje bëri që sfida të pezullohej përfundimisht.

LEXO EDHE:

Back to top button