VIDEO/ Sherr mes trajnerit dhe drejtorit sportiv të klubit nga Seria A

Tension i lartë në shtëpinë e Torinos. Në fakt, një sherr i furishëm mes Ivan Juric dhe Davide Vagnatit ka ndodhur në kampin stërvitor Uaidring në Austri.

Tekniku dhe drejtori sportiv ofenduan rëndë njëri-tjetrin në një parking.

E filmuar nga një celular, sherri përfundoi menjëherë në rrjetet sociale, duke dëshmuar pakënaqësinë e madhe të trajnerit për lëvizjet e klubit në merkato dhe vështirësitë e mëdha në menaxhimin e marrëdhënieve mes fushës teknike dhe drejtuesve.

LEXO EDHE:

Back to top button