VIDEO / Sulmuesi 21 vjeçar “troket” në ekipin e parë të Barcelonës

Ekipi I dytë i Barcelonës, në terrenin vendas mundi skuadrën e LLagosterës me 4-2, ndërsa një moment i takimit ishte në qendër të vëmendjes të mediave në Spanjë.

- Advertisment -

 

Aleks Kollado është në qendër të vëmendjes të mediave në Kataloni, ndërsa sot konfirmoi edhe njëherë kualitetin që posedon,duek shënuar golin e fundit në këtë përballje.

Futbollist i Barelonës ka 21 vjetë dhe të gjithë konsiderojnë se meriton që të jetë në ekipin e parë. Në sfiën ndaj Llagosterës shënoi një gol maestral dhe dërgoi një mesazh të fortë për trajnerin holandez të Barcelonës, Ronald Kuman.

LEXO EDHE:

Back to top button