VIDEO/ Tifozi futet në fushë dhe godet lojtarët e Beshiktashit

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në Turqi, pas përfundimit të ndeshjes mes Ankaraguçu-Beshiktash, e cila u mbyll me rezultatit 3-2, në favor të miqve.

Në përfundimin e ndeshjes, lojtarët e të dyja ekipeve u mblodhën në mesin e fushës  për t’u përshëndetur, ndwrsa një tifoz i klubit vendas futet në fushë dhe duke vrapuar me shpejtësi drejt tyre, godet me shkelma lojtarët mysafir, Salih Uçan dhe Çenk Tosun.

 

LEXO EDHE:

Back to top button