VIDEO / “Xhamadani vija vija….” në mes Pragës nga tifozët kuqezi

Një numër i madh tifozësh ndodhet atje për të mbështetur dhe ndjekur nga afër kombëtaren e Shqipërisë kundër Çekisë.

Prej ditës së djeshme ata janë shfaqur tepër të motivuar dhe besimplotë tek ekipi i Silvinjos.

Vijnë edhe pamjet nga qendra e Pragës, atje ku ndodhen tifozët kuqezinj. Së bashku në një kafene, ata ja marrin shtruar këngëve patriotike, si: Xhamadani vija vija, o sa e madhe është Shqipëria./Panoramasport/

LEXO EDHE:

Back to top button