VMRO-ja do t’i ftojë qytetarët në protesta në më shumë qytete

VMRO-ja do t'i ftojë qytetarët në protesta në më shumë qytete

VMRO-DPMNE nesër do të ketë mbledhje të kryesisë ekzekutive në të cilën kreu i partisë Hristijan Mickoski do të propozojë t’i ftojnë qytetarët protesta në më shumë qytete te vendit. Si arsye nga partia përmendin shtrenjtimin e çmimit të rrymës për të cilën tha se institucionet i gënjejnë qytetarët si dhe përkeqësimin e jetesës.

LEXO EDHE:

Back to top button