Vrasje në Butel të Shkupit

Nga informacionet e fundit mësohet se ka ndërruar jetë një nga të plagosurit, që është edhe dhëndri i viktimës së parë. Kurse për të plagosurin e dytë nuk ka informacione për gjendjen e tij shëndetësore.

- Advertisements -

Rreth orës 22:00 ka ndodhur një përleshje e armatosur në afërsi të një restoranti në lagjen Butel të Shkupit. Alsat mëson jozyrtarisht se ka mbetur i vrarë një person me inicialet (K.I). Po ashtu, jozyrtarisht mësohet se në këtë përplasje të armatosur kanë mbetur të plagosur edhe dy persona të tjerë. Ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe tre autoambulanca. Një numër i madh i forcave të rendit ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë rastin në fjalë.

Lajmi në përditësim…

LEXO EDHE:

Back to top button