Zaev në takim “online” me Vuçiqin dhe Ramën

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut njofton se sot rreth orës 15:00, kreu i ekzekutivit, Zoran Zaev do të zhvillojë video-konferencë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuqiç dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Konferenca do të zhvillohet nën suaza të bashkëpunimit rajonal.

 

LEXO EDHE:

Back to top button