1285 raste te reja me koronavirus dhe 14 viktima

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 404 teste dhe prej tyre 1 285 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 38 per qind e testeve të kryera. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 14 pacientë, ndërsa janë shëruar 176 persona.

LEXO EDHE:

Back to top button