18 viktima dhe 525 raste të reja gjatë 24 orëve në RMV

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 525 raste të reja nga COVID-19 në vend.

- Advertisements -

Ndërsa ISHP, njofton se humben jetë gjatë këtyre orëve edhe 18 viktima të tjera.

Bëhet e ditur se numri i të shëruarve është 449.

Janë kryer 3858 teste dhe indeksi i infektimit është 13.6

Në këtë listë, Kumanova dhe Tetova prijnë nga numri i viktimave për dallim nga Shkupi./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button