fbpx

39 raste të reja me Kovid-19, 4 viktima dhe 48 të shëruar


Ministria e Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit nga 817 testet e kryera ka regjistruar 39 raste të reja të të prekurve me Kovid-19, 48 të shëruar dhe 4 pacient të cilët kanë humbur betejën me Kovid-19 dhe atë 2 nga Kumanova të moshës 43 dhe 66 vjeç dhe dy nga Shkupi të moshës 71 dhe 72 vjeç.

LEXO EDHE:

Back to top button