41 viktima dhe 1 022 raste të reja me COVID

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 127 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1 022 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 33 per qind e tyre. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 41 pacientë, ndersa janë shëruar edhe 680 persona.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button