7 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19 në vend

Ministria e Shëndetësisë bën me dije, se sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik se në 24 orët e fundit:

Janë kryer 2349 analiza dhe janë regjistruar 342 raste të reja me KOVID-19.

Gjatë 24 orëve po ashtu janë shënuar edhe 7 viktima derisa numri i të shëruarve është 348, shkruan Alsat.

LEXO EDHE:

Back to top button