Akad. Pandev forcohet me 3 emra të njohur të futbollit vendor

Akademia Pandev ka prezantuar 3 futbollist, të njohur ne futbollin vendor. Bëhet fjalë për portierin Marko Jovanovski, i cili më parë ishte në portën e Shkëndijës, ish mbrojtësin e Vardarit, Kosta Manev dhe mesfushorin Nikolla Sharkoski, i cili vjen nga rradhët e Rabotniçkit.

Drejtuesit e kësaj skuadre paralajmëruan se ditëve në vijim do të prezantojnë emra të rinj, pasi që ditë më parë zyrtarizuan trajnerin e ri, Aleksandar Vasoski.

Ndërkohë nga kjo skuadër u larguan 3 futbollistët, Mario Maslaq, Milan Tomiq dhe Kristijan Trapanovski.

LEXO EDHE:

Back to top button