Aksident në Kumanovë mes një makine dhe motori

Aksident në Kumanovë mes një makine dhe motori

Para pak çastesh, ka ndodhë një aksident trafiku në Kumanovë, shkruan Alsat. Nga pamjet e para të siguruara nga Alsat, shihet se një person është dërguar me ndihmë të shpejt në spital, derisa nuk dihet se sa është i lënduar. Sipas informacioneve nga qytetarët e rastit, thuhet se aksidenti është shkaktuar nga një maturat që ka qenë duke e vozitur makinën dhe i cili dyshohet se ka goditur një motoçiklist.

LEXO EDHE:

Back to top button