Aksident te ura e Bit Pazarit, goditet një këmbësor

Para pak minutave ka ndodhur një aksident trafiku te Ura e Bit Pazarit. Deri më tani siç mëson Alsat i lënduar është vetëm një këmbësor.
Kujtojmë se vendi ku ka ndodhur ky aksident është shumë i frekuentuar nga qytetarë të shumtë të cilët kalojnë rrugën edhe pse nuk ka vizëbardha dhe se 5 metra më tutje është mbikalimi, në të cilin nuk ec askush./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button