Aktualisht në Kosovë janë 65 raste aktive me COVID-19

IKSHPK ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirumar 11 raste aktive me COVID-19, pas 90 testimeve të bëra.

Sipas tyre janë shëruar 12 persona, si dhe një person është i hospitalizuar, thuhet në njoftimin e IKSHPK-së

LEXO EDHE:

Back to top button