Albin Kurti dhe Vjosa Osmani mbajnë konferencë të përbashkët për shtyp

Vjosa Osmani dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po mbajnë konferencë për media.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button