Apartamenti merr flakë nga një bombol gazi në Aerodrom

Apartamenti merr flakë nga një bombol gazi në Aerodrom

Një banesë në një pallat në bulevardin “ASNOM”, mes hotel “Rusia” dhe hotel “Hilton”, është djegur mëngjesin e sotëm nga një bombol gazi.

Sipas gazetarit të MIA-s nga terreni, zjarri është shuar dhe nuk ka të lënduar.

Në një deklaratë për MPB-në, komandanti informoi se kanë ndërhyrë pesë makina zjarrfikëse dhe 14 zjarrfikës.

LEXO EDHE:

Back to top button