Arrestohen dy presona, zbardhet një vjedhje e rëndë në Karposh

Gjatë muajit dhjetor (17.12.2021) pak para mesnate në rrugën “Esperanto” në Shkup, policia ka privuar nga liria Sh.L. nga Shkupi i cili është kapur ne vendngjarje duke kryer veprën penale “grabitje”, ndaj F.A. 33 vjeç nga Shkupi. Ai është arrestuar dhe ndaluar në stacionin policor, dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button