Arrestohet 21 vjeçari nga Tetova, sulmoi vëllain dhe prindërit e tij

Mbrëmë rreth orës 23:10, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin D.A. 21 vjeç nga Tetova, i cili, gjysmë ore më herët, e kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe prindërit e tij në shtëpinë e tyre. I njëjti është ndaluar në Stacionin policor Tetovë, për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, pas çka edhe do të ngritët padi adekuate.

LEXO EDHE:

Back to top button