Arrestohet 22 vjeçarja nga Kërçova, posedonte substanca narkotike

Gjatë ditës së djeshme, zyrtarët policorë nga SPB-Kërçovë kanë privuar nga liria personi M.T. 22 vjeç nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në Kërçovë, i kryer me urdhër gjyqësor , zyrtarët policor kanë gjetur dhe kanë konfiskuar substanca narkotike dhe marijuhanë. 22 vjeçarja është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të ngritët padi adekuate.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button