Arrestohet shtetasi i Kosovës, nuk posedonte dokumente identifikimi

Në orët e hershme të ditës së sotme, diku rreth orës 03:45, në vendbanimin Ciglanë të Gostivarit, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë ndaluar personin M.B.(42) nga Republika e Kosovës, i cili paraprakisht kishte prishur rendin dhe qetësinë publike dhe nuk kishte patur me vete asnjë dokument identifikimi. Shtetasi kosovar është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për procedura të mëtutjeshme.

LEXO EDHE:

Back to top button