Arsovska: Mundesha të jem komod, por vendosa të mos hesht

Arsovska: Mundesha të jem komod, por vendosa të mos hesht

Nuk do të hesht për diçka që besoj se nuk sjell të mira për qytetarët, tha kryetarja e Qytetit të Shkupi, Danella Arsovska në emisionin e sontëm “360 gradë” në Alsat. Ndërkohë derisa foli për valën e shkarkimeve në disa institucione dhe vërejtjet e partive politike, Arsovska tha:

“Qytetarët e vërejnë kur dikush dëshiron të bëj diçka dhe iu shpall luftë të gjithë atyre që punojnë në një sistem, të cilin me vetëdije nuk dëshirojnë që ta ndërrojnë tanimë 30 vjet, për arsye se iu konvenon. Mundesha të jem në një pozitë shumë komode, të ulem në vendin ku jam dhe të hesht, por siç e shihni edhe vet, nuk e kam ndërmend të ulem dhe të hesht para diçkaje që nuk besoj se do të sjellë të mira për qytetarët”, deklaroi Arsovska. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button