AUDI, deri në fund të vitit do të zbulojë partnerin e ri

Gjiganti i veturave, Audi pritet të njoftojë nisjen e aventurës në Formula 1. Marka gjermane do t’i bashkohet sportit të Formula 1 dhe deri në fund të vitit ata pritet të njoftojnë për partnerin e tyre në këtë aventurë.

Sipas raportimeve të fundit, s’pritet të ketë befasi dhe Sauber pritet të jetë partner i Audi në Formula 1.

Palët janë duke pritur fund-vitin për të njoftuar marrëveshjen e tyre. Muaji dhjetor shihet si ideal për anën e marketingut, pasi në atë periudhë s’ndodh asgjë në Formula 1.

LEXO EDHE:

Back to top button