Autostrada kthehet në pistë aeroporti (VIDEO)

Autostrada kthehet në pistë aeroporti (VIDEO)

Një avion në Karolinën e Veriut, në kontenë Swain ka bërë një ulje të pazakontë.

Piloti është detyruar të ulë avionin në mes të një autostrade ku po lëviznin makina dhe diçka të tillë e ka bërë pa shumë probleme, siç duket edhe në videon që mediat kanë shpërndarë.

Asnjë incident nuk është shënuar, ndërsa piloti ia doli të shmangte edhe linjat e energjisë elektrike. /abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button