Babai sulmon të birin, arrestohet nga policia

Mbrëmjen e djeshme (14-prill) rreth orës 21:15, pjesëtarët e policisë së Tetovës e kanë privuar nga liria 52-vjeçarin E.A. nga Xhepçishti i Tetovës, i cili gjysmë ore më herët kishte sulmuar fizikisht djalin e tij 27-vjeçar në shtëpinë e tyre familjare në fshatin Xhepçisht.
“Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe kundër tij do të përgatitet një parashtresë adekuate”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button