Bastet tregojnë zëvëndësuesin e Lampardit te Çellsi?

Stoli i Frenk Lampardit te Çellsi është gjithnjë e më e lëkundur. Në bazë të basteve, është shumë e lehtë për të përcaktuar se kush mund të zëvëndësojë Lampardin në pankinën e skuadrës londineze.

Ato e favorizojnë trajnerin aktual të Lesterit, Brendan Roxhers, i cili ka koefiçient 3 dhe ndiqet nga Tuhel (5/1), Nagelsman (6/1) dhe Alegri (7/1).

Kandidatët e tjerë përfshijnë kthimin e Rafa Benitez (10/1) i cili në 2013 fitoi Liga Europa dhe Xhon Terin, ndihmës i Din Smith te Aston Villa.

LEXO EDHE:

Back to top button