Besar Iseni vazhdon te KF Ignatia në Shqipëri

Skuadra e Ignatias në Shqipëri, konfirmoi transferimin e Besar Isenit. Mesfushori 24 vjeçari mbeti pa klub, pasi mbyll kontratën me skuadrën e FC Shkupit. Iseni përpos skuadrës së FC Shkupit, ishte pjesë edhe e Vardarit nga viti 2017 e deri në vitin 2019. Në dy sezonet e fundit ishte pjesë e skuadrës nga Çairi, ku regjistroi 38 ndeshje në futbollin elitar vendor dhe shënoi 6 gola.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button