Dafina largon nga Instagrami presidenten Osmani dhe motren e saj

Dafina largon nga Instagrami presidenten Osmani dhe motren e saj

Edhe në ditët e fundit të këtij viti, Dafina Zeqiri po tregohet aktive në rrjetet sociale.

Ndonëse në vazhdimësi ajo ka larguar nga lista e saj e miqëve, figura të ndryshme, njejtë ka vepruar edhe sot.

E kësaj here, ishte radha ishte tek presidentja Vjosa Osmani, dhe motra e saj Blinera.

Këngëtarja duket se ka qenë aktive duke ulur numrin e ndjekesve në vazhdimësi.

Megjithatë nuk dihet saktë se cila është arsyeja që ylli i muzikes largoi motrat Osmani.

LEXO EDHE:

Back to top button