Daniele Orsato, drejton sfidën në “Stemford Brixh”

Gjyqtari italian, Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në duelin e dytë gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve në mes Çellsit dhe Real Madridit.

- Advertisements -

Ai do të jetë i ndihmuar nga asistentët, Alesandro Xhiallatini dhe Fabiano Preti, ndërsa në dhomën e VAR-it do të ketë përkrah, Masimiliano Irratin, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Davide Masa.

Sfida ndërmjet Çellsit dhe Real Madridit do të zhvillohet të mërkurën në orën 21:00.

LEXO EDHE:

Back to top button