Del nga kontrolli/ Edhe një letër publike drejtuar Ali Ahmetit, zgjerohet “grupi i zjarrit”

Edhe një letër publike drejtuar Ali Ahmetit, zgjerohet “grupi i zjarrit”

Dega e BDI-së, në Studeniçan i është bashkuar zyrtarisht grupit të pakënaqësive në BDI, shkruan Alsat.

Përmes një letre të nënshkruar nga anëtarë të Këshillit të Përgjithshëm, anëtarë të këshillit komunal, forumit rinor dhe ish ushtar të UÇK-së, Ahmetit i kërkohet që të mos digjet siç thonë ata mundi dhe sakrifica për partinë në emër të një individi.

“Në vigjilje të ngjarjeve të nesërme respektivisht mbledhjes së KP të BDI-së, BDI dega Studeniçan në emër të aktivistëve dhe votuesve besnik ju bën thirrje që mos të digjet mundi, sakrifica dhe BDI për një individ si Artan Grubi”, thuhet në letrën e tyre publike./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button