Demiri shkarkoi në mënyrë të paligjshme drejtorin e Toksikologjisë, vlerëson Antikorrupsioni

Demiri shkarkoi në mënyrë të paligjshme drejtorin e Toksikologjisë, vlerëson Antikorrupsioni

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Demiri, në mënyrë të paligjshme e ka shkarkuar drejtorin e Klinikës së Toksikologjisë, Danil Petrovski, kështu vlerësojnë nga Antikorrupsioni dhe paralajmërojnë iniciativë për llogaridhënie para institucioneve kompetente./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button