Detaje të reja/ Identifikohen 5 persona të përfshirë në rrahje para shkollës në Kumanovë

Detaje të reja/ Identifikohen 5 persona të përfshirë në rrahje para shkollës në Kumanovë

Një rrahje masive ka ndodhur mes nxënësve të shkollave të mesme në Kumanovë.

Pamjet e siguruara nga Alsat, tregojnë rrahjen brutale të nxënësve mes vete.

Jozyrtarisht bëhet e ditur se Policia tashmë është duke i identifikuar nxënësit që kanë marrë pjesë në këtë përleshje, ndërsa jozyrtarisht dihet se deri tash pesë nga ta janë nga fshati Sllupçan dhe ata janë pjesë e shkollës së mesme Teknike në Kumanovë./ Alsat.mk

VIDEO: Pamje tjera nga rrahja masive mes nxënësve të shkollave të mesme në Kumanovë (VIDEO)

LEXO EDHE:

Back to top button