Didie Deshamp: Për të ardhmen time, vetëm pas Botërorit

Didie Deshamp është pyetur së fundi për të ardhmen e tij në krye të kombëtares së Francës. Tekniku francez tha se është ende herët të flitet për këtë çështje dhe se, aktualisht, synimi i vetëm është kalimi në gjysmëfinale.

“Jam shumë falënderues për besimin, por nuk është koha që të flitet për të ardhmen time. Ne thjesht duam që të mbërrijmë në gjysmëfinale, ky është synimi ynë tani për tani,” tha mes tjerash Deshamp.

Kombëtarja e Francës, të shtunon në orën 20.00 përballet me Anglinë.

LEXO EDHE:

Back to top button